100 € ročne na zuby pre vaše dieťa

Ročne preplatíme až 100 € za zubné ošetrenia a dentálnu hygienu vášho dieťaťa. Vy rozhodnete, či ich miniete naraz alebo si ich rozdelíte na viac ošetrení.
Príspevok 100 € na zuby pre vaše dieťa
Share on facebook

Čo od nás dostanete

S návštevou zubára je dôležité začať už s prvým vykúkajúcim zúbkom. Okrem samotnej prehliadky sa dieťatko naučí, že sa nie je čoho báť a pochopí, aká je starostlivosť o zúbky dôležitá. 

 

Každý rok vášmu dieťaťu poskytneme 100 € na dentálnu hygienu a ošetrenia u zubára, ktoré sú zo zákona čiastočne hradené poistencom. Príspevok môžete využiť tak, ako potrebujete – celý naraz, ale pokojne aj čiastkovo po každom ošetrení počas celého roka.


Príspevok na zuby platí u všetkých zmluvných zubárov Union zdravotnej poisťovne. U dentálneho hygienika platí bez ohľadu na zmluvu s poisťovňou, musí však byť platným poskytovateľom dentálnej hygieny.

Neprehliadnite! Túto výhodu môžete využiť aj pre seba.

Mysliš, že o tejto výhode vedia tvoje kamarátky?

Dajte im vedieť, zdieľajte túto stránku a potešte ich!
Share on facebook
Share on email

Čo treba splniť

  • Vaše dieťa je poistené v Union zdravotnej poisťovni a zároveň je jej poistencom aspoň jeden z jeho zákonných zástupcov. Za poistenie zákonného zástupcu sa v tomto prípade považuje aj podaná a úradom akceptovaná prihláška do Union zdravotnej poisťovne.
  • Vy alebo vaše dieťa máte aktivované konto v Online pobočke.
  • S drobcom ste v predchádzajúcom roku absolvovali preventívnu prehliadku u zubára. Toto platí pre deti od 6 rokov. Do veku 6 rokov sa preventívna prehliadka môže uskutočniť aj v deň samotného ošetrenia.
  • Príspevok 100 € môžete využiť naraz celý alebo ho pokojne rozdeľte na viac ošetrení.
  • Uplatniť ho môžete na všetky výkony, ktoré sú čiastočne hradené poisťovňou a musíte ich doplácať.
  • Uplatniť ho môžete, ak máte platný blok z registračnej pokladne a potvrdenie o ošetrení ak ide o dentálnu hygienu a to najneskôr do 90 dní odo dňa návštevy.

Neprehliadnite! Túto výhodu môžete využiť aj pre seba.

Poistiť dieťa je jednoduché a rýchle

Dieťatko poistíte jednoducho do 60 dní po pôrode. Ak je vaše dieťa už poistené inde, môžete ho prepoistiť.

Nechajte kontakt

Jednoducho vyplňte krátky nezáväzný formulár.

Počkajte na telefonát

Do pár dní sa vám ozve zamestnanec Union zdravotnej poisťovne, s ktorým za 3 minúty vyplníte prihlášku na poistenie bábätka.

Podpis prihlášky

Prihlášku na podpis vám prinesie kuriér, ktorý ju obratom vezme späť. Hotovo.​

Scroll to Top