50 % príspevok na očkovanie proti HPV pre vaše dieťa

Ochráňte zdravie vášho dieťaťa pred nebezpečným HPV. Získajte 50 % príspevok na očkovanie proti vírusu HPV vakcínami Cervarix alebo Gardasil 9.
Príspevok na očkovanie proti HPV
Share on facebook

Čo od nás dostanete

S očkovaním proti HPV môžete dať svojmu dieťaťu to najdôležitejšie – doživotnú ochranu zdravia.

 

S vírusmi HPV sa v priebehu života stretne až 80 % ľudí. Väčšina z nich je neškodná, no sú medzi nimi aj také, ktoré môžu spôsobiť rôzne druhy rakoviny. Najznámejšou je rakovinu krčka maternice u žien, ale aj aj ďalšie ochorenia u mužov, ako napríklad nádor na penise, hlave, či krku. 

 

Očkovanie proti HPV predstavuje najúčinnejšiu ochranu pred týmito vírusmi. Odporúča sa aplikovať ešte pred prvým sexuálnym stykom chlapcom aj dievčatám v tínedžerskom veku. 

 

V 12. roku života dieťaťa sa môže podať Cervarix, ktorý je plne hradený z verejného zdravotníctva. Taktiež Gardasil 9, ktorý je hradený len z 50% z verejného zdravotníctva. Zvyšných 50% očkovania vám do dovŕšenia 13. narodenín dieťaťa preplatíme my. 

 

Očkovať proti HPV môžete aj neskôr, medzi 13. a 16. rokom života, to však už nie je hradené z verejného zdravotníctva. My vám naň ale prispejeme. Na vakcíny Cervarix a Gardasil 9, ktoré poskytujú ochranu pred širokým spektrom typov HPV vírusov, poskytneme vášmu dieťaťu vo veku 13 – 15 rokov (vrátane) 50 % príspevok na každú dávku očkovania.

 

Orientačná cena vakcíny proti HPV je za jednu dávku 63 € – 138 €, pričov dávky sú v závislosti od veku podané 2 alebo 3. Pomôžeme vám tak výrazne ušetriť.

Mysliš, že o tejto výhode vedia tvoje kamarátky?

Dajte im vedieť, zdieľajte túto stránku a potešte ich!
Share on facebook
Share on email

Čo treba splniť

  • Dieťa je poistené v Union zdravotnej poisťovni.
  • Dieťa je vo veku vo veku 12 rokov pre uplatnenie 50% príspevku na Gardasil 9.
  • Dieťa je vo veku 13 – 15 rokov (vrátane).

Korona aktualizacia

Text Korona aktualizacia. Quisque nec nunc vitae massa scelerisque accumsan in ut nibh. Etiam iaculis quam vel augue faucibus, id mollis sapien vulputate. Nullam et quam dolor. Cras aliquet magna a eleifend sollicitudin. Curabitur sodales dui nec congue luctus. Quisque commodo ornare fermentum.

Poistiť dieťa je jednoduché a rýchle

Dieťatko poistíte jednoducho do 60 dní po pôrode. Ak je vaše dieťa už poistené inde, môžete ho prepoistiť.

Nechajte kontakt

Jednoducho vyplňte krátky nezáväzný formulár.

Počkajte na telefonát

Do pár dní sa vám ozve zamestnanec Union zdravotnej poisťovne, s ktorým za 3 minúty vyplníte prihlášku na poistenie bábätka.

Podpis prihlášky

Prihlášku na podpis vám prinesie kuriér, ktorý ju obratom vezme späť. Hotovo.​

Scroll to Top