Pomoc pôrodnej asistentky po pôrode a v šestonedelí u vás doma

Odbornú pomoc pôrodnej asistentky u vás doma vám po pôrode a v šestonedelí poskytneme bezplatne. Obrátiť sa na ňu môžete počas šestonedelia.
Pomoc pôrodnej asistentky po pôrode
Share on facebook

Čo od nás dostanete

Po príchode z pôrodnice vás čaká úplne nový život. Pre malého voňavého človiečika budete znamenať celý svet a vy sa postupne naučíte, ako preň byť tou najlepšou mamou. V začiatkoch vám určite veľmi dobre padnú dobre mienené rady a pomoc licencovanej odborníčky. S nami sa na pôrodnú asistentku môžete obrátiť bezplatne aj po pôrode. 

 

V domácom prostredí vám starostlivo a citlivo vysvetlí a ukáže, ako čo najlepšie zvládnuť životosprávu, hygienu, výživu a dojčenie novorodenca. Bude vašou laktačnou poradkyňou, poskytne vám všetky dôležité informácie o tom, ako predchádzať zápalom a tiež ako dodržiavať zásady správnej životosprávy dojčiacej mamičky.

 

S nami máte 2 konzultácie pôrodnej asistentky po pôrode úplne zadarmo. Stačí, keď si tú svoju vyberiete v zozname zazmluvnených pôrodných asistentiek a dohodnete si s ňou stretnutie. Jej služby budú hradené priamo z vášho zdravotného poistenia.

 

Zdravotná starostlivosť na odbornej úrovni je garantovaná povinnou licenciou od Slovenskej komory sestier a pôrodných asistentiek. Vo všetkom sa na ňu budete môcť spoľahnúť.

Neprehliadnite! Pomoc pôrodnej asistentky môžete bezplatne využiť aj pre svoje nové voňavé bábätko. Ak sa na pôrod chystáte, využite pomoc pred pôrodom.

Myslíte, že o tejto výhode vedia vaše kamarátky?

Dajte im vedieť, zdieľajte túto stránku a potešte ich!
Share on facebook
Share on email

Čo treba splniť

  • Ste poistené v Union zdravotnej poisťovni.

Korona aktualizacia

Text Korona aktualizacia. Quisque nec nunc vitae massa scelerisque accumsan in ut nibh. Etiam iaculis quam vel augue faucibus, id mollis sapien vulputate. Nullam et quam dolor. Cras aliquet magna a eleifend sollicitudin. Curabitur sodales dui nec congue luctus. Quisque commodo ornare fermentum.

Využite tento benefit a ušetrite. Prepoistiť sa je jednoduché a rýchle.

Vyplníte online prihlášku.

Za 3 minúty
z pohodlia domova.

Príde vám prihláška na podpis.

Podpísanú prihlášku
nám obratom zašlete naspäť.

Čas máte iba do 30. 9. 2020.

Prepoistite sa hneď,
aby ste termín nezmeškali.
Prečo je tento termín dôležitý?

Scroll to Top

Lepšie zdravotné poistenie iba na pár klikov od teba!

Rozhodla si sa pridať k ďalším Promamám, ktoré si vybrali lepšie zdravotné poistenie Promama od Union zdravotná poisťovňa, a.s.

Nemáš teraz čas?

Je ľahké zabudnúť na zmenu zdravotnej poisťovne. U nás však stačí zadať e-mailovú adresu a my sa ti raz za čas ozveme aj s pripomienkou.