Pomoc pôrodnej asistentky po pôrode a v šestonedelí u vás doma

Odbornú pomoc pôrodnej asistentky u vás doma vám po pôrode a v šestonedelí poskytneme bezplatne. Obrátiť sa na ňu môžete počas šestonedelia.
Pomoc pôrodnej asistentky po pôrode
Share on facebook

Čo od nás dostanete

Po príchode z pôrodnice vás čaká úplne nový život. Pre malého voňavého človiečika budete znamenať celý svet a vy sa postupne naučíte, ako preň byť tou najlepšou mamou. V začiatkoch vám určite veľmi dobre padnú dobre mienené rady a pomoc licencovanej odborníčky. S nami sa na pôrodnú asistentku môžete obrátiť bezplatne aj po pôrode. 

 

V domácom prostredí vám starostlivo a citlivo vysvetlí a ukáže, ako čo najlepšie zvládnuť životosprávu, hygienu, výživu a dojčenie novorodenca. Bude vašou laktačnou poradkyňou, poskytne vám všetky dôležité informácie o tom, ako predchádzať zápalom a tiež ako dodržiavať zásady správnej životosprávy dojčiacej mamičky.

 

S nami máte 2 konzultácie pôrodnej asistentky po pôrode úplne zadarmo. Stačí, keď si tú svoju vyberiete v zozname zazmluvnených pôrodných asistentiek a dohodnete si s ňou stretnutie. Jej služby budú hradené priamo z vášho zdravotného poistenia.

Pomoc pôrodnej asistentky môžete bezplatne využiť aj po pôrode vy alebo vaše bábätko. ​

 

Zdravotná starostlivosť na odbornej úrovni je garantovaná povinnou licenciou od Slovenskej komory sestier a pôrodných asistentiek. Vo všetkom sa na ňu budete môcť spoľahnúť.

Neprehliadnite - pomoc pôrodnej asistentky online!
Súčasná situácia nás núti mnoho vecí odkladať na neskôr. Pôrod však neoddialite. Preto sme nezaháľali a prichádzame s novinkou online pomoci pôrodnej asistentky prostredníctvom videohovorov.

Myslíte, že o tejto výhode vedia vaše kamarátky?

Dajte im vedieť, zdieľajte túto stránku a potešte ich!
Share on facebook
Share on email

Čo treba splniť

  • Ste poistené v Union zdravotnej poisťovni.

Korona aktualizacia

Text Korona aktualizacia. Quisque nec nunc vitae massa scelerisque accumsan in ut nibh. Etiam iaculis quam vel augue faucibus, id mollis sapien vulputate. Nullam et quam dolor. Cras aliquet magna a eleifend sollicitudin. Curabitur sodales dui nec congue luctus. Quisque commodo ornare fermentum.

Využite tento benefit a ušetrite. Prepoistiť sa je jednoduché a rýchle.

Nechajte kontakt

Jednoducho vyplňte krátky nezáväzný formulár.

Počkajte na telefonát

Do pár dní sa vám ozve zamestnanec Union zdravotnej poisťovne, s ktorým za 3 minúty vyplníte prihlášku na prepoistenie.

Podpis prihlášky

Prihlášku na podpis vám prinesie kuriér, ktorý ju obratom vezme späť. Hotovo.

Scroll to Top