Pomoc pôrodnej asistentky v online prostredí

Súčasná situácia nás núti mnoho vecí odkladať na neskôr. Pôrod však neoddialite. Preto sme nezaháľali a prichádzame s novinkou online pomoci pôrodnej asistentky prostredníctvom videohovorov.
porodna asistentka online
Share on facebook

Čo od nás dostanete

Vďaka spoločnej práci s Union zdravotnou poisťovňou môžete ako poistenky už dnes využívať tieto služby v rámci benefitu.

Online poradenstvo prebieha rovnako, ako pri osobnom stretnutí, je plne kvalifikované a zabezpečované odborným zdravotným personálom. Platformu, ktorá vám na videohovor najviac vyhovuje, si dohodnete priamo s pôrodnou asistentkou.

 

Poradenstvo je aj v online prostredí zamerané na prevenciu, laktačné poradenstvo, či zásady správnej životosprávy. Pomôže vám pripraviť sa na pôrod psychicky aj fyzicky a odporučí, ako predchádzať komplikáciám v tehotenstve.

V rámci postnatálnej starostlivosti je zamerané na plán komplexnej starostlivosti o vás a dieťatko, vrátane laktačného poradenstva, ako predchádzať zápalom a ako sa správne stravovať v súvislosti s dojčením

 

S nami máte 2 online konzultácie pôrodnej asistentky pred pôrodom a 2 po pôrode, v období šestonedelia.

 

Vyberte si svoju pôrodnú asistentku poskytujúcu služby aj online a dohodnite si s ňou online stretnutie:

 

Zdravotná starostlivosť na odbornej úrovni je garantovaná povinnou licenciou od Slovenskej komory sestier a pôrodných asistentiek. Vo všetkom sa na ňu budete môcť spoľahnúť.

 

Neprehliadnite! V prípade, že uprednostňujete návštevu u vás doma, táto možnosť tu, samozrejme, stále je. Či už pred pôrodom alebo po pôrode. Benefit môže byť čerpaný v rámci vášho zdravotného poistenia alebo zdravotného poistenia vášho novorodeniatka.

Myslíte, že o tejto výhode vedia vaše kamarátky?

Dajte im vedieť, zdieľajte túto stránku a potešte ich!
Share on facebook
Share on email

Čo treba splniť

  • Ste poistené v Union zdravotnej poisťovni.
  • Prekročili ste 20. týždeň tehotenstva.

Korona aktualizacia

Text Korona aktualizacia. Quisque nec nunc vitae massa scelerisque accumsan in ut nibh. Etiam iaculis quam vel augue faucibus, id mollis sapien vulputate. Nullam et quam dolor. Cras aliquet magna a eleifend sollicitudin. Curabitur sodales dui nec congue luctus. Quisque commodo ornare fermentum.

Využite tento benefit a ušetrite. Prepoistiť sa je jednoduché a rýchle.

Nechajte kontakt

Jednoducho vyplňte krátky nezáväzný formulár.

Počkajte na telefonát

Do pár dní sa vám ozve zamestnanec Union zdravotnej poisťovne, s ktorým za 3 minúty vyplníte prihlášku na prepoistenie.

Podpis prihlášky

Prihlášku na podpis vám prinesie kuriér, ktorý ju obratom vezme späť. Hotovo.

Scroll to Top