Pomoc s novorodencom od pôrodnej asistentky

Odbornú pomoc v prvých dňoch s novorodeniatkom od pôrodnej asistentky u vás doma poskytneme bezplatne. Obrátiť sa na ňu a využiť dve konzultácie môžete počas šestonedelia.
Pomoc s novorodeniatkom od pôrodnej asistentky
Share on facebook

Čo od nás dostanete

V začiatkoch vám určite veľmi dobre padne, keď vám odborníčka starostlivo a citlivo vysvetlí, ako najlepšie pracovať s vašim novým človiečikom. Spánok, vychádzky, pobyt na čerstvom vzduchu, hygiena novorodenca, starostlivosť o pokožku, polohy pri dojčení – využite možnosť sa o všetkom poradiť.

 

S nami máte 2 konzultácie pôrodnej asistentky pre novorodenca úplne zadarmo. Stačí, keď si tú svoju vyberiete v zozname zazmluvnených pôrodných asistentiek a dohodnete si s ňou stretnutie. Jej služby budú hradené priamo z vášho zdravotného poistenia.

 

Pomoc pôrodnej asistentky môžete bezplatne využiť v šestonedelí aj vy, ako nová mamička. Ak sa na pôrod chystáte, využite pomoc pred pôrodom.

 

Neprehliadnite - pomoc pôrodnej asistentky online!
Súčasná situácia nás núti mnoho vecí odkladať na neskôr. Pôrod však neoddialite. Preto sme nezaháľali a prichádzame s novinkou online pomoci pôrodnej asistentky prostredníctvom videohovorov.

Mysliš, že o tejto výhode vedia tvoje kamarátky?

Dajte im vedieť, zdieľajte túto stránku a potešte ich!
Share on facebook
Share on email

Čo treba splniť

  • Vaše bábätko je poistené v Union zdravotnej poisťovni.

Korona aktualizacia

Text Korona aktualizacia. Quisque nec nunc vitae massa scelerisque accumsan in ut nibh. Etiam iaculis quam vel augue faucibus, id mollis sapien vulputate. Nullam et quam dolor. Cras aliquet magna a eleifend sollicitudin. Curabitur sodales dui nec congue luctus. Quisque commodo ornare fermentum.

Poistiť dieťa je jednoduché a rýchle

Dieťatko poistíte jednoducho do 60 dní po pôrode. Ak je vaše dieťa už poistené inde, môžete ho prepoistiť.

Nechajte kontakt

Jednoducho vyplňte krátky nezáväzný formulár.

Počkajte na telefonát

Do pár dní sa vám ozve zamestnanec Union zdravotnej poisťovne, s ktorým za 3 minúty vyplníte prihlášku na poistenie bábätka.

Podpis prihlášky

Prihlášku na podpis vám prinesie kuriér, ktorý ju obratom vezme späť. Hotovo.​

Scroll to Top