Príspevky na umelé oplodnenie pre vás a partnera

Otehotnieť prirodzenou cestou nie je vždy samozrejmosťou. S problémami s plodnosťou sa stretáva 15 – 20 % párov snažiacich sa o bábätko. Mamami sa stávate už v čase, keď sa o splodenie dieťatka snažíte a my vám v tejto snahe chceme pomôcť. Prispejeme vám na vybrané výkony a vyšetrenia, súvisiace s liečbou neplodnosti metódami asistovanej reprodukcie, ktoré ste si museli doteraz financovať sami.
Príspevok na umelé oplodnenie
Share on facebook

Čo od nás dostanete

V procese liečby neplodnosti môže pomôcť zmierniť životné tempo, eliminovať stres, zaradiť špeciálne cviky, upraviť životosprávu alebo nastaviť cielenú hormonálnu liečbu a iné.

 

Po dlhšom neúspešnom snažení môže byť potrebné podstúpiť liečbu neplodnosti metódami asistovanej reprodukcie.

Na aké výkony alebo vyšetrenia, vykonávané v rámci liečby neplodnosti  metódami asistovanej reprodukcie vám prispejeme?

  • Príspevok na komplexné vyšetrenie spermiogramu vo výške 100 €. Ide o rozšírené vyšetrenie spermiogramu zamerané na odlíšenie živých buniek, ktoré len nemajú energiu na pohyb a odumretých spermii. 
  • Príspevok na mikromanipulačnú  metódu ICSI vo výške 200 €. ICSI je nadstavbou IVF (in vitro fertilizácia), pričom sa injekciou vpraví najkvalitnejšia spermia do cytoplazmy zrelého vajíčka.
  • Príspevok na predimplantačnú genetickú diagnostiku (PGD) vo výške 900 €.  Je to genetické vyšetrenie embrya ešte pred jeho zavedením do maternice.

O príspevok nemusíte vopred žiadať, ani čakať na jeho schválenie. Stačí, ak navštívite jedno z našich partnerských centier asistovanej reprodukcie a zároveň spĺňate aspoň jedno z indikačných kritérií. Príspevok vám bude z ceny automaticky odrátaný. 

 

Našim cieľom je zabezpečiť najkvalitnejšiu zdravotnú starostlivosť na Slovensku. Centrá asistovanej reprodukcie, s ktorými spolupracujeme, disponujú kvalifikovaným personálom a najnovšími prístrojmi, ktoré patria k špičke medzi technológiami reprodukčnej medicíny. Všetky sú akreditované a majú dlhoročnú skúsenosť s liečbou neplodnosti. Vďaka vysokej úrovni odbornosti je ich percento “pregnancy rate” vyššie ako eviduje európsky register.

 

Zoznam zmluvných centier asistovanej reprodukcie nájdete v tejto tabuľke.

Myslíte, že o tejto výhode vedia vaše kamarátky?

Dajte im vedieť, zdieľajte túto stránku a potešte ich!
Share on facebook
Share on email

Čo treba splniť

  • Ste poistené v Union zdravotnej poisťovni.
  • Pre komplexné vyšetrenie spermiogramu musí byť v Union zdravotnej poisťovni poistený partner.
  • Príspevok je možné uplatniť len v zazmluvnených centrách asistovanej reprodukcie na Slovensku.

Korona aktualizacia

Text Korona aktualizacia. Quisque nec nunc vitae massa scelerisque accumsan in ut nibh. Etiam iaculis quam vel augue faucibus, id mollis sapien vulputate. Nullam et quam dolor. Cras aliquet magna a eleifend sollicitudin. Curabitur sodales dui nec congue luctus. Quisque commodo ornare fermentum.

Využite tento benefit a ušetrite. Prepoistiť sa je jednoduché a rýchle.

Nechajte kontakt

Jednoducho vyplňte krátky nezáväzný formulár.

Počkajte na telefonát

Do pár dní sa vám ozve zamestnanec Union zdravotnej poisťovne, s ktorým za 3 minúty vyplníte prihlášku na prepoistenie.

Podpis prihlášky

Prihlášku na podpis vám prinesie kuriér, ktorý ju obratom vezme späť. Hotovo.

Scroll to Top